Over de zorgnetwerken

Dit besloten platform is opgezet ter ondersteuning van de tien Regionale Zorgnetwerken Antibioticaresistentie. Het faciliteert de landelijke kennisuitwisseling tussen de regionale zorgnetwerken. Het gaat hierbij om informatie rondom het landelijke project, resultaten van de zorgnetwerken en uitwisseling van zoals good practices en formats die toepasbaar zijn voor andere zorgnetwerken.

Het digitaal platform is besloten voor kwartiermakers, RCT-leden en stuurgroepleden. Zij kunnen zich via de kwartiermaker van het betreffende zorgnetwerk aanmelden en ontvangen vervolgens van de beheerder van het platform een link om zich te registeren.  

Regionale Zorgnetwerken Antibioticaresistentie
Het ministerie van Volksgezondheid Welzijn en Sport (VWS) is in 2016 de regionale aanpak antibioticaresistentie gestart. Een belangrijk onderdeel van deze aanpak is de oprichting van tien Regionale Zorgnetwerken ABR met als doel antibioticaresistentie te voorkomen en verspreiding te bestrijden op regionaal niveau. Het LNAZ en GGD GHOR Nederland ondersteunen en adviseren deze tien zorgnetwerken.

Meer weten over een van de zorgnetwerken? Neem contact op met de betreffende kwartiermaker of klik door naar de website: 

Zorgnetwerk Noord Nederland
Annet Hunderman  
a.d.hunderman@umcg.nl
Website

Zorgnetwerk Euregio-Zwolle
Hans Hutten
h.hutten@abrnetwerk.nl
Website

Gelders Antibioticaresistentie & Infectiepreventie Netwerk (GAIN)
Marjo Knapen
mknapen@ggdgelderlandzuid.nl
Website 

Zorgnetwerk Utrecht
Heine van Wieren
h.vanwieren@umcutrecht.nl 
Website

Zorgnetwerk Noord-Brabant
Thera Habben Jansen
thabbenjansen@amphia.nl
Website 

Limburgs Infectiepreventie en antibioticaresistentie NetwerK (LINK)
Simone Schoffeleers
simone.schoffeleers@mumc.nl
Thera Habben Jansen  
thabbenjansen@amphia.nl
Website

Zorgnetwerk Zuidwest-Nederland
Janet Vos  
j.vos.3@erasmusmc.nl
Website

Zorgnetwerk Holland West
Dieuwertje Hilhorst

Hilhorst@ggdhm.nl

Website 

Zorgnetwerk Noord-Holland West
Ad Olijhoek  
aolyhoek@ggdhn.nl
Website

Zorgnetwerk Noord-Holland-Oost / Flevoland
Ad Olijhoek
aolyhoek@ggdhn.nl
Website 

Beweeg met de muis over de blauwe bolletjes om de namen van de zorgnetwerken te zien.

HomeOver de zorgnetwerken